Γραφείο Διασύνδεσης

ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ MEΛΕΤΩΝ ΦΩΤΙΣΜΟΥ / DEISGNER/ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΗΣ

Η MP ILLUMINATION  ( www.mpillumimation.com) αναζητεί στέλεχος ΤΜΗΜΑΤΟΣ MEΛΕΤΩΝ ΦΩΤΙΣΜΟΥ

( στο Σκαραμαγκά – πλησίον Χαιδάριου ) με

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Συμμετοχή στην εκπόνηση μελετών και προσφορών φωτισμού
  • Δημιουργία παρουσιάσεων προτάσεων φωτισμού
  • Αναζήτηση και καθορισμός τεχνικών προδιαγραφών φωτιστικών σωμάτων
  • Σύνταξη οικονομικών προσφορών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Αρχιτέκτονα/Διακοσμητή/Designer/Μηχανικού
  • Πολύ καλός χειρισμός σχεδιαστικών προγραμμάτων και επεξεργασίας εικόνων (AutoCad, Relux/Dialux, Photoshop)
  • Δημιουργία δισδιάστατων και φωτορεαλιστικών απεικονίσεων
  • Οποιαδήποτε περαιτέρω γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων 2D ή 3D θα εκτιμηθεί όπως inventor , solidworks , sketchup ,twimotion ,3ds max)
  • Άριστη γνώση προγραμμάτων Microsoft (Outlook, Word, Excel, Powerpoint)
  • Kαλός χειρισμός της αγγλικής γλώσσας
  • Δυναμισμός και ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών

Παροχές:

  • Μισθός και ασφάλιση πλήρους απασχόλησης
  • Σταθερό ωράριο εργασίας
  • Προοπτικες εξελιξης
  • Επιμορφωση

Παρακαλώ, στείλτε τα βιογραφικά σας στο info@mpillumination.com

  • Επωνυμία Εταιρίας: MPILLUMINATION

    Ιστοσελίδα Εταιρίας: http://www.mpillumination.com

    Αποστολή βιογραφικών στο email: info@mpillumination.com

    Αριθμός θέσεων: 1

    Επιστημονικά πεδία: Πολυτεχνική

    Λήξη Προβολής: 24 Ιουλίου 2024

    Επιτρέπονται οι Αιτήσεις: Ναι

    Συνοπτική περιγραφή καθηκόντων θέσης: ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ MEΛΕΤΩΝ ΦΩΤΙΣΜΟΥ / DEISGNER/ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΗΣ Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Αρχιτέκτονα/Διακοσμητή/Designer/Μηχανικού Πολύ καλός χειρισμός σχεδιαστικών προγραμμάτων και επεξεργασίας εικόνων (AutoCad, Relux/Dialux, Photoshop) Δημιουργία δισδιάστατων και φωτορεαλιστικών απεικονίσεων

    Τόπος εργασίας:

    Εργασιακή σχέση: Αορίστου χρόνου

    Προσφερόμενες αποδοχές: Από 1101 ως 1301 ευρώ

    Ωράριο εργασίας: 09.00-17.00

    Επαγγελματική εμπειρία υποψηφίου: Αδιάφορο

    Σχολή: Σχολή Μηχανικών

    Τμήμα - Σχολή Μηχανικών: Πολυτεχνική,,Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών

    Απαιτούμενο φύλο: Αδιάφορο

    Απαραίτητη ξένη γλώσσα: Πολυτεχνική,,Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών,

    Δίπλωμα οδήγησης: Ναι